czwartek, 7 lipca 2011

PROBLEM Z KOMENTOWANIEM NA BLOGERZE?

Jak wielu mam a raczej miałam problem z umieszczaniem komentarzy na swoim blogu a także na niektórych blogach BLOGERA. Dzisiaj przypadkiem znalazłam sposób na ominięcie tego problemu. Tylko ominięcie, bo problem nadal istnieje. Problem dotyczy blogów na których komentarze pojawiają się pod postem. Wystarczy zmienić w ustawieniach na wyskakujące okno do komentarza. A jak to zrobić? Po zalogowaniu się do konta wchodzimy w USTAWIENIA -> KOMENTARZE ->  Miejsce formularza komentarzy -> zaznaczamy "okno wyskakujące". I to na ten moment wystarcza bym mogła sama u siebie wstawiać komentarze i na blogach BLOGERA jeśli tak ustawiona jest ta opcja komentowania.
Odkrycia dokonałam przypadkiem zaglądając dnia dzisiejszego do Antosi, okno komentarza pozwoliło mi zobaczyć, że jestem zalogowana. Brnąc dalej okazało się, że to jest sposób by ciut umniejszyć trudności.
Życzę powodzenia tym co mają problem z komentowaniem.

Update: (9.07.2011)
za radą Antosi przeniosłam się na przeglądarkę Google Chrom i .......
wszystko hula, widzę, że jestem zalogowana i net działa lepiej i .... jest OK
Dziękuję Antosiu.

2 komentarze:

  1. Problemy m. in. z komentowaniem rozwiazuje przegladarka Chrome. Osoby, ktore mialy takie problemy pozbyly sie ich uzywajac wlasnie Chrome. Sprobuj, moze i u Ciebie to zadziala.
    serdecznie pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja zainstalowałam Chrome jakiś miesiąc temu po kilku próbach walki z Mozillą. Nie chcę, aby mi się ładowały strony długo. Chrome rozwiązał masę problemów. Mimo pewnych oporów na samym początku (przyzwyczajenia) nie ma lepszej przeglądarki niż Chrome!

    OdpowiedzUsuń