poniedziałek, 7 marca 2011

LOSOWANIE

Ogłaszam, że w tym momencie zamykam listę osób biorących udział w rozdawajce. Komentarzy jest 46, Fanaberia i Grahasil na własne życzenie nie będą ujęte w losowaniu, także dwa komentarze są od jednej osoby czyli dwie osoby z 43 zostaną wylosowane. Ale o tem potem, za około 1 godz.
Dla tylu ciepłych słów tak cudownie pieszczących moje EGO warto poświęcić tak niewiele i jeszcze sprawić komuś frajdę pięknym gadżetem. Bardzo, bardzo dziękuję za życzenia, piękne słowa i za odwiedziny.
UP DATE

Losowanie się dokonało, sierotki nie było ale komisja w składzie jednosobowym wylosowała komentarze nr 15 i 26.
I jak by nie liczyć (koniecznie według kolejności wpisu) są to:
Ula pisze... Piękna pierwsza rocznica !!! Zaglądanie Tutaj jest dla mnie przyjemnością i świętem niezwykłym. Gratuluję !!! pozdrawiam serdecznie :)))
oraz:
Haneczka pisze... śliczne filiżaneczki...może się los do mnie uśmiechnie...;-)
pozdrawiam serdecznie Hania :-)

Gratuluję i poproszę Ulę i Haneczkę o dane adresowe na skrzynkę kryniafu@o2.pl .

6 komentarzy:

 1. SZCZERE GRATULUJE, ALE MIAŁY SZCZĘŚCIE.. :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja szczęściarom też posyłam życzenia radosnych chwil z filiżaneczkami, bo cud-malinki.
  Krysi natomiast pięknie dziękuję za wspaniałą zabawę!

  OdpowiedzUsuń
 3. wow....ale się cieszę.....HURRAAA !!!!
  pierwszy raz mi się udało cosik wygrać...a dodatkowo to ja jestem maniakiem kawowym i mój małż a różnych wojaży przywozi mi właśnie filiżanki...cieszę się , że ta śliczna filiżaneczka dołączy do grona innych...:-)))
  bardo dziękuję Krysiu za wspaniałą zabawę ...
  buziaczki przesyłam Hania :-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję. Bardzo się cieszę z możliwości zrobienia przyjemności. Tak naprawdę łatwiej byłoby obdarować wszystkich ale nie było to możliwe. Jak zawsze uważam, że dawanie sprawia większą przyjemność niż otrzymywanie. Dziękuję raz jeszcze za uczestnictwo w zabawie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja.... w szoku ogromnym jestem i ... mam dreszcze... Ja...jeszcze...no nie , to nie do uwierzenia ? Czy to możliwe ??? Nie wiem jak mam wyrazić moją radość ? Dreszcze już minęły , teraz już się tylko śmieję !!! Dziękuję za dobry los !!! Nie spodziewałam się tego kompletnie, więc jest mi tym bardziej ogromnie miło. Pozdrawiam cieplutko :)))

  OdpowiedzUsuń