wtorek, 12 października 2010

MONOTEMATYCZNIE

Plany robótkowe zdecydowanie przeważają nad mocami przerobowymi. Jednak powoli udaje się co nieco zakończyć. Poniżej monotematycznie, kolejny Echo Flower Shawl tym razem z cieniutkiej Alpaci T/25. Niewiele z motka poszło, tak na oko 1/3 motka ze 100g wełenki. Nie mogę już zważyć bo praca "wyszła", Powstanie jeszcze coś ale z podwójnej nitki.U Maranciaków trwa konkurs na chustę dzierganą na drutach. Jeśli ktoś jest zarejesrowany może głosować. Wszystkie prace są warte grzechu ale mnie zachwyciły wszystkie białe, są przecudnej urody. Ja swój głos oddalam na chustę nr 13, wzór chusty jest bardzo ciekawy, składa się z kilku motywów w tym tzw. "niedźwiedzie łapki". Tym samym wzorem zrobiona jest chusta nr 24 ale w kolorowej wełnie wzór jest prawie niewidoczny.

Pozdrawiam zaglądających a szczególnie komentujących.

7 komentarzy:

  1. ależ to misterna robota - jestem oczarowana i zachwycona, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Wbrew pozorom wzór chusty jest dość łatwy i przjemny w robótce, stąd pewnie powroty do wzoru, jedynym utrudnieniem była bardzo cienka nitka.

    OdpowiedzUsuń
  3. Trafiłam tu przypadkowo... bo chusta mnie oczarowała i musiałam się na nią napatrzeć;))) przecudna i ten kolorek.... ech marzenie!

    OdpowiedzUsuń